ÜRÜNLERİMİZ

 

GF Hakan Plastik

GF Hakan Plastik, Üst yapı, Alt yapı ve Tarımsal olmak üzere üç temel iş alanında, yarattığı lider markalar ile faaliyet göstermektedir. Üst yapı sektörüne Silenta Sessiz Atık Su Sistemleri, alt yapı sektörüne ise Duramax PP Koruge Altyapı Sistemleri ile damgasını vuran GF Hakan Plastik, lider pozisyonunu dünya çapında korumaktadır.

Sayfaya Git >>

İdevit Seramik

2008 yılında yurtiçi ve yurtdışı pazarların İdevit markası ve kalitesine duydukları güven ve gösterdikleri talep karşısında kapasite ve ürün çeşidi artırımına ihtiyaç duyarak basınçlı döküm sistemine geçmiştir. Bu çalışmalar sayesinde, İdevit Seramik’in temel amacı olan “kaliteli ürün ve güven” ile “koşulsuz müşteri memnuniyeti” sağlamaktır.

« 1 arasında 6 »

Sayfaya Git >>

E.C.A Serel

50 yılı aşkın süredir Türkiye yapı ve ısı sektöründe önemli bir yere sahip olan E.C.A. ve SEREL; tasarrufu, sağlığı, estetiği ve konforu bir arada sunan ürünleriyle sektörün lider markalarındandır.

Sayfaya Git >>

İtimat Su Armatürleri

50 yılı aşkın sektörel tecrübesi ile İtimat Su Armatürleri ev tipi ve sanayi tipi batarya ve ilgili ara mamullerde Türkiye’nin lider üreticilerinden biri konumundadır. Üretim faaliyetlerini 7.000m²’lik kendi üretim tesislerinde, Türk Standartları Enstütü (TSE) kalite standartlarına uygun olarak gerçekleştirmektedir. İTİMAT, ayrıca, 2007 yılından beri ISO 9001 kalite yönetim sistemi belgesine de sahiptir.

Sayfaya Git >>

Gama Banyo Aksesuarları

Geçmişten günümüze kaliteli hizmet anlayışı ile yola çıkan firmamız, 1990 yılında Güvenin Kalıp adında, kalıpçılık sektöründe faaliyete başlayarak kısa sürede uzun mesafe kat edip kalıpçılık konusunda bir çok ilke imza atmış yaygın hizmet anlayışı ile 1996´dan itibaren GAMA BANYO AKSESUARLARI ünvanı ile kalıpçılık alanındaki uzmanlığını ürünle buluşturup plastik sektöründe de kısa sürede ispatlanmış ve bu sektörü patentle tanıştırmıştır.

Sayfaya Git >>